دوشنبه، 10 مهر 1402
رخدادشهر » اقتصادی » اصفهان مستعد سرمایه‌گذاری در حوزه انرژی خورشیدی است

معاون استاندار اصفهان:

اصفهان مستعد سرمایه‌گذاری در حوزه انرژی خورشیدی است

کد خبر: 9909

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری اصفهان گفت: شرایط توسعه و رفع مشکلات نیروگاه‌های خورشیدی و بسترسازی جهت ورود سرمایه‌گذاران به این حوزه در کارگروه اقتصادی، اشتغال و سرمایه‌گذاری استان، مطرح شد.

رخدادشهر: امیررضا نقش معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری اصفهان در حاشیه چهارمین جلسه کارگروه اقتصادی، اشتغال و سرمایه‌گذاری استان در سال‌جاری، گفت: نخستین دستور کار این نشست با توجه به پیشنهادی که در گروه کاری اشتغال و سرمایه‌گذاری در خصوص توسعه و رفع مشکلات نیروگاه‌های خورشیدی و بسترسازی جهت ورود سرمایه‌گذاران به این حوزه مطرح شد اختصاص داشت.

وی ادامه داد: به منظور تسهیل و رفع موانع سرمایه‌گذاری با توجه به حساسیت موضوع و در نظر گرفتن این مهم که در استان و کشور ناترازی انرژی برق وجود دارد و باید به سمت انرژی‌های جدید از جمله انرژی‌های خورشیدی حرکت کنیم و با درنظر گرفتن استعدادی که اصفهان برای سرمایه‌گذاری در این حوزه دارد و می‌تواند کسری برق استان و کشور را جبران کند و کمک شایانی به حفظ محیط زیست و رفع مشکل آلودگی هوا داشته باشد مصوبات خوبی اخذ شد.

 نقش عنوان کرد: دستور کار دوم نشست به پیشنهادهایی در خصوص وضعیت نرخ بیکاری استان و صحت سنجی اشتغال‌های ایجاد شده و اینکه آمار به چه میزان اطمینان بخش است اختصاص یافت.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری اصفهان افزود: با در نظر گرفتن این مهم که با آمار و تحلیل‌های دقیق‌تر می‌توانیم سیاستگذاری مناسبی در حوزه اشتغال داشته باشیم مصوبات قابل توجهی اخذ شد.

دسته بندی: اقتصادی
تبلیغ

نظر شما

  • نظرات ارسال شده شما، پس از بررسی و تأیید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
نام شما : *
ایمیل شما :*
نظر شما :*
کد امنیتی : *
عکس خوانده نمی‌شود
برای کد جدید روی آن کلیک کنید