یکشنبه، 31 تیر 1403
رخدادشهر » شهری » شیراز به شهر پایدار اقتصادی نزدیک‌تر می‌شود

عضو شورای اسلامی شهر شیراز:

شیراز به شهر پایدار اقتصادی نزدیک‌تر می‌شود

کد خبر: 10900

رئیس کمیسیون اقتصاد و سرمایه‌گذاری شورای اسلامی شهر شیراز معتقد است که مدیریت شهری این کلان‌شهر در مسیر درست اقتصادی با ظرفیت سرمایه‌گذاری قرار گرفته است و گام به گام به شهر پایدار اقتصادی نزدیک‌تر می‌شود.

رخدادشهر: علیرضا اسکندری بعد از ظهر امروز، ۱۷ تیر ماه در نطق پیش از دستور جلسه علنی شورای شهر شیراز ضمن قدردانی از مردم که با حضور در پای صندوق‌های رأی انتخابات ریاست جمهوری نشان دادند نسبت به سرنوشت خود بی‌تفاوت نیستند، به رئیس جمهور منتخب تبریک گفت و افزود: توجه جدی به بهبود شرایط اقتصادی و معیشت مردم از مهم‌ترین درخواست‌هایی است که به‌عنوان نماینده مردم در پارلمان شهری از کلیددار پاستور انتظار داریم.

وی در ادامه سخنان خود اهمیت توجه به پروژه‌های شهری را یادآور شد و بیان کرد: مدیریت شهری در مسیر درست اقتصادی با ظرفیت سرمایه‌گذاری قرار گرفته است و گام به گام به شهر پایدار اقتصادی نزدیک و نزدیک‌تر می‌شویم. انتظار داریم در آینده‌ای نه چندان دور معضلی به نام کمبود منابع مالی نداشته باشیم.

اسکندری اظهار کرد: این مهم با سیاست‌گذاری درست کمیسیون اقتصاد و همراهی مجموعه شهرداری رقم خورده است و انتظارات ما را در این زمینه بیش از پیش کرده است.

رئیس کمیسیون اقتصاد و سرمایه‌گذاری شورای اسلامی شهر شیراز بیان کرد: اکنون با افتخار می‌توان اعلام کرد با اجرای پروژه‌هایی نظیر تله کابین و آکواریوم، پذیرای سرمایه‌گذار با منابع خارجی هستیم. امکاناتی که در کنار پاسخگویی به یک مطالبه و آرزوی دیرینه شهروندان، زمینه‌ساز اعتماد مردم از عملکرد مسئولان در بهبود شرایط است.

وی از تلاش برای تبدیل شدن شیراز به برند جهانی خبر داد و افزود: تبدیل شدن شیراز به برند جهانی در زمینه سرمایه‌گذاری نیز از جمله اتفاق‌های مبارکی است که در همایش بین‌المللی سرمایه‌گذاری در مهرماه امسال رقم خواهد خورد.

ایسنا نوشت، اسکندری ادامه داد: هرچند کاستی‌ها و نواقصی در این مسیر سخت وجود دارد اما تحقق این امر بر اراده محکم استوار است، که به آن ایمان داریم. لذا انتظار کمیسیون اقتصاد و سرمایه‌گذاری و شورای ششم از مجموعه شهرداری این است که با توان مدیریت فعلی، شاهد به ثمر نشستن تکالیف سرمایه‌گذاری باشیم. انتظاری که امکان تحقق آن و خلق درآمدهای پایدار، با ظرفیت موجود و نیروهای زبده شهرداری امکان پذیر است.

 وی در پایان بیان کرد: پس از گذشت سه سال از دوره ششم شورا، خدمت به مردم  جز در سایه همدلی و وفاق میسر نخواهد شد، چرا که این مردم شایسته بهترین‌ها هستند.

انتهای پیام/

کلید واژه ها:
شورای شهر شیراز
دسته بندی: شهری
تبلیغ

نظر شما

  • نظرات ارسال شده شما، پس از بررسی و تأیید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
نام شما : *
ایمیل شما :*
نظر شما :*
کد امنیتی : *
عکس خوانده نمی‌شود
برای کد جدید روی آن کلیک کنید