یکشنبه، 31 تیر 1403
رخدادشهر » محیط زیست » دستگیری گروه متخلف شکار و صید حیات وحش در شهرستان کاشان

دستگیری گروه متخلف شکار و صید حیات وحش در شهرستان کاشان

کد خبر: 10842

طی اجرای مأموریتی توسط محیط بانان شهرستان کاشان، اعضای گروه متخلف شکار حیات وحش قبل از اقدام به شکار دستگیر و تحویل مقام قضایی شدند.

رخدادشهر: با هوشیاری و رصد اطلاعاتی از فعالیت باند متخلف، یگان حفاظت محیط زیست در شعاع ۷۰ کیلومتری کاشان اقدام به کمین و پایش منطقه نمود که خوشبختانه متخلفین قبل از اقدام به شکار دستگیر و تحویل مقام قضایی شدند. از متخلفین یک قبضه اسلحه غير مجاز قاچاق، تعدادی فشنگ دوربین و ادوات مرتبط با شکار کشف و ضبط گردید.

لازم به یادآوری است که طی ماه های گذشته با فعالیت مرتضی جمشیدیان به عنوان مسئول منطقه حفاظت شده کاشان با استفاده از شیوه های سختگیرانه و تجربی در کشف یا ممانعت از تخلفات، ضمن همکاری و مشارکت مأموران یگان حفاظت و مسئولین استانی و شهرستانی حفاظت محیط زیست، میزان قابل توجهی از شکار غیر قانونی کاسته و این منطقه برای حضور و فعالیت شکارچیان متخلف، ناامن شده است.

گفتنی است برای رسیدن به این مهم، مجموعه افراد و مأمورین یگان حفاظت متحمل سختی های فراوانی شده اند که بایسته است قدردان زحمات ایشان بوده و شهروندان نیز جهت حفظ این میراث طبیعی، بیش از پیش همکاری داشته باشند.

انتهای پیام/

کلید واژه ها:
محیط زیست, شکارغیر مجاز
دسته بندی: محیط زیست
تبلیغ

نظر شما

  • نظرات ارسال شده شما، پس از بررسی و تأیید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
نام شما : *
ایمیل شما :*
نظر شما :*
کد امنیتی : *
عکس خوانده نمی‌شود
برای کد جدید روی آن کلیک کنید